Aktualności

Szuflada inna niż wszystkie. Modułowość pozwala na uzyskanie na jednej platformie wielu szuflad, tak aby sprostować wszelkim wymaganiom. Łatwa w obróbce i montażu, funkcjonalna i estetyczna - to odpowiedź na pomysły klientów.
22.04.2022
Wiek to tylko liczba - tak można komentować historię p. Teresy, jednego z filarów oddziału sieci Abler w Toruń. Swoje 70 urodziny świętowała nie jako emerytka, ale aktywna i energiczna - jak zawsze! - specjalistka ds.
19.04.2022
Abler Sp. z o.o. został wyróżniony prestiżowym tytułem "Diamentów Forbes'a" w edycji na rok 2022. Ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm uwzględnia m.in. poziom sprzedaży, zysk netto oraz wartość majątku trwałego.
10.01.2022
eRozkrój to nowoczesne rozwiązanie idealnie dostosowane do potrzeb stolarzy. Zapewnia cięcie płyt meblowych, analizę cen, złożenie zamówień online oraz wszelkie inne zamówienia usługi przez internet. W Ablerze eRozkrój zastępuje dotychczasowy system - eRozrys.
03.10.2021
Tradycja i nowoczesność łączy się w Ablerze - tak ofertę toruńskiej firmy ocenia magazyn "Meblarstwo" *.
16.09.2021
Konsultacje projektowe realizowane w siedzibie Ablera zyskały uznanie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Jazda Próbna Kuchni otrzymała znak "Made in Toruń" - rekomendację dla najciekawszych produktów i usług realizowanych w tym mieście.
15.09.2021