Abler Gdańsk - taki będzie nowy oddział w Trójmieście
abler gdańsk

Abler Gdańsk na Kowalach będzie nowym oddziałem na rosnącej mapie sieci handlowej spółki. Jego budowa rozpocznie się w 2023 r.

Powstanie gdańskiego oddziału sieci Abler jest już przesądzone i oficjalne – pierwsze prace mają rozpocząć się w początkowym kwartale 2023 r. Nowy oddział sieci Abler powstanie na południu Gdańska – w dzielnicy Kowale bezpośrednio przy drodze ekspresowej S7.

Gdański oddział sieci Abler będzie wizualnie bardzo zbliżony do tych, które w niedawnych latach spółka zbudowała w Inowrocławiu oraz Toruniu. Dominować będą przeszklenia, które wyeksponują szeroki asortyment wewnątrz sklepu i hurtowni.

Od lat Abler związany jest z inną lokalizacją w Trójmieście – za sprzedaż odpowiada oddział w Gdyni. Oferta handlowa trójmiejskiego Ablera to obecnie – oraz w przyszłości – podłogi, drzwi, płyty meblowe, blaty kuchenne, okucia meblowe oraz inne elementy wyposażenia wnętrz.

Zobacz więcej: Abler Gdynia – oferta handlowa

Jak Abler Gdańsk prezentuje się na wizualizacjach architektonicznych? Poniżej zestawienie przygotowane przez studio odpowiedzialne za projekt nowego oddziału.

06.12.2022

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022