Abler Gdańsk - taki będzie nowy oddział w Trójmieście
abler gdańsk

Abler Gdańsk na Kowalach będzie nowym oddziałem na rosnącej mapie sieci handlowej spółki. Jego budowa rozpocznie się w 2023 r.

Powstanie gdańskiego oddziału sieci Abler jest już przesądzone i oficjalne – pierwsze prace mają rozpocząć się w początkowym kwartale 2023 r. Nowy oddział sieci Abler powstanie na południu Gdańska – w dzielnicy Kowale bezpośrednio przy drodze ekspresowej S7.

Gdański oddział sieci Abler będzie wizualnie bardzo zbliżony do tych, które w niedawnych latach spółka zbudowała w Inowrocławiu oraz Toruniu. Dominować będą przeszklenia, które wyeksponują szeroki asortyment wewnątrz sklepu i hurtowni.

Od lat Abler związany jest z inną lokalizacją w Trójmieście – za sprzedaż odpowiada oddział w Gdyni. Oferta handlowa trójmiejskiego Ablera to obecnie – oraz w przyszłości – podłogi, drzwi, płyty meblowe, blaty kuchenne, okucia meblowe oraz inne elementy wyposażenia wnętrz.

Zobacz więcej: Abler Gdynia – oferta handlowa

Jak Abler Gdańsk prezentuje się na wizualizacjach architektonicznych? Poniżej zestawienie przygotowane przez studio odpowiedzialne za projekt nowego oddziału.

06.12.2022

Pozostałe

Podłoga Hywood - prezentacja

Podłoga Hywood - ShowTruck terHürne

Podłoga Hywood terHürne łączy doskonałość natury - drewno jest głównym elementem składowym - i trwałość, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii.
05.04.2023
montaż szuflad MERIVOBOX Blum

Warsztaty - montaż szuflad MERIVOBOX

Zaprosiliśmy na szkolenie kolejną grupę stolarzy, w celu przekazania najlepszych praktyk podczas montażu szuflad MERIVOBOX.
10.03.2023
Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022