Abler laureatem konkursu "Diamenty Forbesa 2022"
Abler laureatem konkursu Diamenty Forbesa 2022

Abler Sp. z o.o. został wyróżniony prestiżowym tytułem "Diamentów Forbes'a" w edycji na rok 2022. Ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm uwzględnia m.in. poziom sprzedaży, zysk netto oraz wartość majątku trwałego. W przeszłości firma znalazła się też w rankingu 1000 największych firm wg dziennika "Rzeczpospolita". 

Abler znalazł się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa 2022”. Ranking przeprowadzany jest wśród polskich firm prywatnych na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość ich majątku. 

Wysoką wartość Diamentów Forbesa 2022 określają m.in. następujące dane z lat 2016-2020:

  • poziom sprzedaży,
  • zysk netto,
  • wartość majątku trwałego,
  • zapasów,
  • należności,
  • oraz nakładów na inwestycje.
10.01.2022

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022