Drzwi Barański - nowa ekspozycja w Abler Toruń
Barański drzwi - ekspozycja w Abler Toruń

Barański Drzwi to producent wysokiej klasy m.in. drzwi zewnętrznych. Salon Abler w Toruniu może pochwalić się nową ekspozycją drzwi z serii: Retro, Maverick i Classic.

  • Linia Retro - seria drzwi wyjątkowych, klasycznych, stylem nawiązujących do dawnych rezydencji dworkowych. Charakteryzuje się wykończeniem ramiaków i szkleń z wykorzystaniem ozdobnych aplikacji.
  • Linia Maverick – połączenie drewna, szkła i stali nierdzewnej. Drzwi te są efektownym uzupełnieniem bryły budynku. Stylowe modele z tej linii docenią osoby, które cenią niepowtarzalny design.
  • Linia Classic - bogate wzornictwo, które idealnie wkomponowuje się w tradycyjne aranżacje, nadając ciepły i przyjazny klimat każdemu wnętrzu. Linia charakteryzuje się eleganckimi i głębokimi frezowaniami w płycinie. Szkło osadzane jest w ozdobnych frezowaniach ram drzwi.

Drzwi wyglądają pięknie. Warto je zobaczyć na żywo, w salonie przy ul. Grudziądzkiej 177A w Toruniu.
Zapraszamy!

 

Zakup drzwi w salonach Abler wraz z usługą montażową to możliwość obniżenia kosztów zakupu. W tym przypadku wartość podatku VAT będzie niższa o 15% porównując do zakupu bez usługi montażu.

Usługa instalacji drzwi obejmuje każdy typ drzwi:

  • montaż drzwi wewnętrznych, pokojowych, łazienkowych
  • montaż drzwi zewnętrznych i wewnątrzklatkowych
  • montaż drzwi antywłamaniowych
  • montaż drzwi specjalistycznych i technicznych
  • montaż drzwi na wymiar

 

17.10.2022

Pozostałe

platforma B2B

Nowość dla firm - platforma handlowa Abler

Platforma handlowa B2B to nowe rozwiązanie sieci Abler - prowadząc firmę, przez internet zakupisz wszystkie produkty online, w trybie 24/h. To także szereg korzyści użytkowych dla przedsiębiorców - m.in. obejmujących wykorzystanie bazy danych produktowych. 
24.05.2024
Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022