Drzwi Barański - nowa ekspozycja w Abler Toruń
Barański drzwi - ekspozycja w Abler Toruń

Barański Drzwi to producent wysokiej klasy m.in. drzwi zewnętrznych. Salon Abler w Toruniu może pochwalić się nową ekspozycją drzwi z serii: Retro, Maverick i Classic.

  • Linia Retro - seria drzwi wyjątkowych, klasycznych, stylem nawiązujących do dawnych rezydencji dworkowych. Charakteryzuje się wykończeniem ramiaków i szkleń z wykorzystaniem ozdobnych aplikacji.
  • Linia Maverick – połączenie drewna, szkła i stali nierdzewnej. Drzwi te są efektownym uzupełnieniem bryły budynku. Stylowe modele z tej linii docenią osoby, które cenią niepowtarzalny design.
  • Linia Classic - bogate wzornictwo, które idealnie wkomponowuje się w tradycyjne aranżacje, nadając ciepły i przyjazny klimat każdemu wnętrzu. Linia charakteryzuje się eleganckimi i głębokimi frezowaniami w płycinie. Szkło osadzane jest w ozdobnych frezowaniach ram drzwi.

Drzwi wyglądają pięknie. Warto je zobaczyć na żywo, w salonie przy ul. Grudziądzkiej 177A w Toruniu.
Zapraszamy!

 

Zakup drzwi w salonach Abler wraz z usługą montażową to możliwość obniżenia kosztów zakupu. W tym przypadku wartość podatku VAT będzie niższa o 15% porównując do zakupu bez usługi montażu.

Usługa instalacji drzwi obejmuje każdy typ drzwi:

  • montaż drzwi wewnętrznych, pokojowych, łazienkowych
  • montaż drzwi zewnętrznych i wewnątrzklatkowych
  • montaż drzwi antywłamaniowych
  • montaż drzwi specjalistycznych i technicznych
  • montaż drzwi na wymiar

 

17.10.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023