Drzwi Barański - nowa ekspozycja w Abler Toruń
Barański drzwi - ekspozycja w Abler Toruń

Barański Drzwi to producent wysokiej klasy m.in. drzwi zewnętrznych. Salon Abler w Toruniu może pochwalić się nową ekspozycją drzwi z serii: Retro, Maverick i Classic.

  • Linia Retro - seria drzwi wyjątkowych, klasycznych, stylem nawiązujących do dawnych rezydencji dworkowych. Charakteryzuje się wykończeniem ramiaków i szkleń z wykorzystaniem ozdobnych aplikacji.
  • Linia Maverick – połączenie drewna, szkła i stali nierdzewnej. Drzwi te są efektownym uzupełnieniem bryły budynku. Stylowe modele z tej linii docenią osoby, które cenią niepowtarzalny design.
  • Linia Classic - bogate wzornictwo, które idealnie wkomponowuje się w tradycyjne aranżacje, nadając ciepły i przyjazny klimat każdemu wnętrzu. Linia charakteryzuje się eleganckimi i głębokimi frezowaniami w płycinie. Szkło osadzane jest w ozdobnych frezowaniach ram drzwi.

Drzwi wyglądają pięknie. Warto je zobaczyć na żywo, w salonie przy ul. Grudziądzkiej 177A w Toruniu.
Zapraszamy!

 

Zakup drzwi w salonach Abler wraz z usługą montażową to możliwość obniżenia kosztów zakupu. W tym przypadku wartość podatku VAT będzie niższa o 15% porównując do zakupu bez usługi montażu.

Usługa instalacji drzwi obejmuje każdy typ drzwi:

  • montaż drzwi wewnętrznych, pokojowych, łazienkowych
  • montaż drzwi zewnętrznych i wewnątrzklatkowych
  • montaż drzwi antywłamaniowych
  • montaż drzwi specjalistycznych i technicznych
  • montaż drzwi na wymiar

 

17.10.2022

Pozostałe

abler gdańsk

Abler Gdańsk - taki będzie nowy oddział w Trójmieście

Abler Gdańsk na Kowalach będzie nowym oddziałem na rosnącej mapie sieci handlowej spółki. Jego budowa rozpocznie się w 2023 r.
06.12.2022
Abler 25-lecie - uroczysta gala

Gala 25-lecia sieci Abler - galeria zdjęć z CKK Jordanki

20.10.2022 r. sieć Abler świętowała w toruńskim CKK Jordanki imprezę z okazji 25-lecia spółki. Były wspomnienia, podsumowania, chwila wzruszeń, przedstawienie planów na przyszłość. Oto jak prezentowała się gala Ablera w multimedialnym skrócie. 
21.11.2022
Podłoga Hywood terHürne

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych - podłoga Hywood

Kto lubi drewno we wnętrzach, ten pokocha Hywood. To podłoga hybrydowa z prawdziwego drewna – na wskroś. Niezwykłe jest to, że drewno w podłodze Hywood jest ekstremalnie wytrzymałe.
21.10.2022