Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych

Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza. Panel ścienny BE.YOND ecoWALL to różnorodność wzorów w czterech stylach: japońskim, artystycznym, naturalnym i ludowym, co pozwala na dopasowanie do każdej koncepcji projektowej wnętrza.


Ekologiczne panele ścienne 

Aspekt ekologiczny był w trakcie projektowania paneli jednym z priorytetów. Panele ścienne są wytwarzane z naturalnego drewna. Swiss Krono świadomie unika w produkcji chemicznych środków wiążących oraz surowców i materiałów, które nie występują w naturze. Zawierają wyłącznie zrównoważone i biopochodne składniki. Produkowane są w sposób szczególnie przyjazny dla zasobów naturalnych.

 

Wyjątkowy design, unikatowe wzornictwo

BE.YOND ecoWall jest odpowiedzią na pytanie, czy można urządzać się w sposób naturalny, zdrowy i zrównoważony, nie rezygnując z estetyki, wzornictwa i indywidualności. Panele ścienne to nieograniczone możliwości. Można harmonijnie łączyć podobne odcienie lub dodawać przyciągające wzrok akcenty.

 

BE.YOND ecoWALL w salonie Abler w Toruniu

Salon Abler w Toruniu już dziś otwiera możliwość poznania nowej kolekcji paneli ściennych Swiss Krono. Zapraszamy do kontaktu z doradcami handlowymi, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i zaproponują rozwiązania dopasowane do założeń projektu wnętrza. Dzięki panelom ściennym wnętrze nabierze wyjątkowego, unikatowego charakteru.

 

To Cię może zainteresować

06.06.2022

Pozostałe

Podłoga Hywood - prezentacja

Podłoga Hywood - ShowTruck terHürne

Podłoga Hywood terHürne łączy doskonałość natury - drewno jest głównym elementem składowym - i trwałość, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii.
05.04.2023
montaż szuflad MERIVOBOX Blum

Warsztaty - montaż szuflad MERIVOBOX

Zaprosiliśmy na szkolenie kolejną grupę stolarzy, w celu przekazania najlepszych praktyk podczas montażu szuflad MERIVOBOX.
10.03.2023
Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022