Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych

Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza. Panel ścienny BE.YOND ecoWALL to różnorodność wzorów w czterech stylach: japońskim, artystycznym, naturalnym i ludowym, co pozwala na dopasowanie do każdej koncepcji projektowej wnętrza.


Ekologiczne panele ścienne 

Aspekt ekologiczny był w trakcie projektowania paneli jednym z priorytetów. Panele ścienne są wytwarzane z naturalnego drewna. Swiss Krono świadomie unika w produkcji chemicznych środków wiążących oraz surowców i materiałów, które nie występują w naturze. Zawierają wyłącznie zrównoważone i biopochodne składniki. Produkowane są w sposób szczególnie przyjazny dla zasobów naturalnych.

 

Wyjątkowy design, unikatowe wzornictwo

BE.YOND ecoWall jest odpowiedzią na pytanie, czy można urządzać się w sposób naturalny, zdrowy i zrównoważony, nie rezygnując z estetyki, wzornictwa i indywidualności. Panele ścienne to nieograniczone możliwości. Można harmonijnie łączyć podobne odcienie lub dodawać przyciągające wzrok akcenty.

 

BE.YOND ecoWALL w salonie Abler w Toruniu

Salon Abler w Toruniu już dziś otwiera możliwość poznania nowej kolekcji paneli ściennych Swiss Krono. Zapraszamy do kontaktu z doradcami handlowymi, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i zaproponują rozwiązania dopasowane do założeń projektu wnętrza. Dzięki panelom ściennym wnętrze nabierze wyjątkowego, unikatowego charakteru.

 

To Cię może zainteresować

06.06.2022

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022
Abler laureatem konkursu Diamenty Forbesa 2022

Abler laureatem konkursu "Diamenty Forbesa 2022"

Abler Sp. z o.o. został wyróżniony prestiżowym tytułem "Diamentów Forbes'a" w edycji na rok 2022. Ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm uwzględnia m.in. poziom sprzedaży, zysk netto oraz wartość majątku trwałego.
10.01.2022