Gala 25-lecia sieci Abler - galeria zdjęć z CKK Jordanki
Abler 25-lecie - uroczysta gala

20.10.2022 r. sieć Abler świętowała w toruńskim CKK Jordanki imprezę z okazji 25-lecia spółki. Były wspomnienia, podsumowania, chwila wzruszeń, przedstawienie planów na przyszłość. Oto jak prezentowała się gala Ablera w multimedialnym skrócie. 

Abler to firma, która powstała w 1997 r. z potrzeby chwili – współwłaściciele, Piotr Nowacki i Michał Przepierski, zdecydowali się zaangażować w rozwój małej hurtowni artykułów meblarskich widząc lokalny deficyt towarów w Toruń. Dziś Abler to prężnie działających 8 oddziałów w Polsce i status jednej z największych firm tej branży w Polsce. 

Rozwojowi Ablera poświęcona była gala ćwierćwiecza. W Toruń CKK Jordanki właściciele spółki opowiadali o początkach firmy oraz prezentowali plany na przyszłość – m.in. dotyczące otwarcia nowego oddziału w Gdańsku. Sporo czasu poświęcono rozwojowi współpracy z kluczowym dostawcą sieci Abler – siecią SWISS KRONO Polska.

Pracownicy Ablera, partnerzy handlowi sieci, samorządowcy oraz pozostali goście mieli okazję obejrzeć koncert Roberta Janowskiego, który spontanicznie zmienił go chwilami w słynny już program „Jaka to melodia?”. Na 25-lecie firmy uhonorowano 25 pracowników firmy o szczególnym stażu w Ablerze – wiele z tych osób w firmie jest od kilkunastu lat.

Gala była również okazją do tego, by dowiedzieć się więcej o historii firmy z różnych perspektyw - zarządu, dyrekcji, kierowników oddziałów oraz pozostałych pracowników. 

Imprezę prowadzoną przez Piotra Olszowskiego zakończył koncert Rafała "Zwierzaka" Zielińskiego i przyjaciół. Niemałe wrażenie zrobił ogromny tort, w kształcie siedziby firmy przygotowany przez Cukiernia Sowa. Całość imprezy koordynowała Agencja Eventowa IKA. 

21.11.2022

Pozostałe

abler gdańsk

Abler Gdańsk - taki będzie nowy oddział w Trójmieście

Abler Gdańsk na Kowalach będzie nowym oddziałem na rosnącej mapie sieci handlowej spółki. Jego budowa rozpocznie się w 2023 r.
06.12.2022
Podłoga Hywood terHürne

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych - podłoga Hywood

Kto lubi drewno we wnętrzach, ten pokocha Hywood. To podłoga hybrydowa z prawdziwego drewna – na wskroś. Niezwykłe jest to, że drewno w podłodze Hywood jest ekstremalnie wytrzymałe.
21.10.2022
Barański drzwi - ekspozycja w Abler Toruń

Drzwi Barański - nowa ekspozycja w Abler Toruń

Barański Drzwi to producent wysokiej klasy m.in. drzwi zewnętrznych. Salon Abler w Toruniu może pochwalić się nową ekspozycją drzwi z serii: Retro, Maverick i Classic.
17.10.2022