Nowość dla firm - platforma handlowa Abler
platforma B2B

Platforma handlowa B2B to nowe rozwiązanie sieci Abler - prowadząc firmę, przez internet zakupisz wszystkie produkty online, w trybie 24/h. To także szereg korzyści użytkowych dla przedsiębiorców - m.in. obejmujących wykorzystanie bazy danych produktowych. 

Platforma B2B - narzędzie sprzedażowe sieci Abler - umożliwia kompleksową sprzedaż produktów w pełni przez internet: od analizy towarów i sprawdzenia cen, dostępności magazynowej oraz specyfikacji towarowej po finalizację zakupu. W ten sposób proces sprzedaży jest jeszcze wygodniejszy dla klientów sieci Abler - po rejestracji można zakupy realizować z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. 

Sprawdź działanie platformy pod: hurtownia.abler.pl

Jak dołączyć do grona klientów internetowych sieci Abler? Wystarczy zgłosić się online do nas - wypełniając formularz na hurtownia.abler.pl. Zgłoszenie trafi do działu handlowego, który zapewni dostęp do platformy sprzedażowej oraz przydzieli indywidualnego opiekuna klienta - w razie potrzeby wsparcia technicznego lub innych pytań. Odtąd wszystkie zakupy można już w pełni realizować przez internet. 

Wiążę się to z wyraźnymi korzyściami - rabatami dla klientów, szybkim dostępem do pełnej dokumentacji i wygodą zakupów. Sprawdź hurtownia.abler.pl już teraz!

24.05.2024

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022