Szuflada Merivobox - wiele możliwości
Merivobox Blum Dni otwarte Abler

Szuflada inna niż wszystkie. Modułowość pozwala na uzyskanie na jednej platformie wielu szuflad, tak aby sprostować wszelkim wymaganiom. Łatwa w obróbce i montażu, funkcjonalna i estetyczna - to odpowiedź na pomysły klientów.

Centralnym elementem szuflady jest prowadnica, stanowiąca bazę do wszystkich wariantów szuflady. Boki można ze sobą dowolnie łączyć, tak aby uzyskać pożądany efekt. Obróbka i montaż frontów zawsze wyglądają tak samo, co optymalizuje produkcję.

Nic nie zastąpi sprawdzenia możliwości szuflady Merivobox na żywo. Zapraszamy przede wszystkim stolarzy i projektantów wnętrz na spotkania, gdzie można będzie zbudować szufladę od podstaw.

  • Bydgoszcz - 10 maja
  • Inowrocław - 1 czerwca
  • Toruń - 2 czerwca
  • Płock - 6 czerwca
  • Słupsk - 15 czerwca
  • Kalisz - 15 czerwca
  • Gdynia - 20 czerwca
  • Brodnica - 22 czerwca

Zapraszamy w godzinach 9.00-15.00.

Uczestnicy będą mogli zaprezentować komplet 3 szuflad MERIVOBOX w swoim salonie sprzedaży. 

 

To może Cię zainteresować

22.04.2022

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022