Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”. Zakupy opłacone terminowo, gotówką lub kartą płatniczą premiowane są punktami, które można wymieniać na cenne nagrody z katalogu. 

Każdy znajdzie nagrodę dla siebie, także Ci uprawiający chętnie sport. Czas na powietrzu, korzystając ze sportowych produktów od Ablera, można uprzyjemnić grą w piłkę nożną, jazdą na rowerze lub spacerem z kijkami do Nordic Walking. Dla dzieci przygotowaliśmy zabawki, które sprawią wiele frajdy. Dorośli majsterkowicze znajdą również coś dla siebie - elektronarzędzia, które ułatwią obróbkę metali i drewna. 

Jakie jeszcze nagrody przygotowaliśmy?
Jak skorzystać z programu?

Zobaczie sami - aktualizacja programu
 

23.05.2022

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Teresa Drążkowska

70. urodziny pracowniczki działu sprzedaży Ablera w Toruniu

Wiek to tylko liczba - tak można komentować historię p. Teresy, jednego z filarów oddziału sieci Abler w Toruń. Swoje 70 urodziny świętowała nie jako emerytka, ale aktywna i energiczna - jak zawsze! - specjalistka ds.
19.04.2022