Jazda Próbna Kuchni - opinie klientów

Jazda Próbna Kuchni to usługa, która ułatwia zaplanowanie kuchni. Nic nie zastąpi tego, aby zobaczyć kuchnię w skali 1:1, zanim faktycznie zostanie wykonana przez stolarzy. Jazda Próbna Kuchni umożliwia zobrazowanie różnych układów mebli, dzięki mobilnym modułom, tak aby finalnie wybrać ten jeden - najbardziej ergonomiczny.

 

Do wykonania usługi potrzebne są: duże pomieszczenie, meble na kółkach, metrówka, etykiety opisujące rodzaj i zawartość mebla, szkic z wymiarami pomieszczenia. Te wszystkie elementy nie miałyby jednak znaczenia, bez wiedzy i wieloletniego doświadczenia projektantek. Ich obecność w trakcie projektowania kuchni, z której będziecie Państwo korzystać przez wiele lat, daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego tuż po wykonaniu zabudowy i przez długi czas w trakcie jej użytkowania. Wiedza ekspercka jest niezwykle pomocna, aby już na wstępnym etapie projektowym zaplanować wszystko zgodnie ze sztuką i uniknąć błędów, które mogłyby skutkować problemami w późniejszym użytkowaniu.

Projektantki Jazdy Próbnej Kuchni - Abler
Agnieszka Nawacka i Marlena Malok - projektantki Jazdy Próbnej Kuchni
  • Na jakiej wysokości powinien być blat kuchenny?
  • Gdzie optymalnie powinna być umieszczona strefa przechowywania, a gdzie strefa gotowania?
  • Jak rozmieścić szafki, aby zachować maksymalną funkcjonalność?

 

To przykładowe pytania, na które pomogą odpowiedzieć projektantki Jazdy Próbnej Kuchni w Ablerze. Ważne pytania, trafne odpowiedzi - życzliwa rozmowa, tak aby poznać Państwa potrzeby i stworzyć wspólnie - dobrze zaprojektowaną kuchnię. Chcemy towarzyszyć Państwu w jakże ważnym procesie - planowania kuchni, tak aby przygotowywanie posiłków było w kuchni czystą przyjemnością. Państwa zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem.

 

Często po spotkaniach w studiu Jazdy Próbnej Kuchni Abler nasze projektantki otrzymują od klientów słowa pochwały za miłą i profesjonalną współpracę. Utwierdzają je one w przeświadczeniu, że pracę wykonują na najwyższym poziomie, przede wszystkim - ku zadowoleniu klientów. Pozwoliliśmy sobie, przytoczyć kilka z nich.

Jazda Próbna Kuchni - projektantki

 

 

Cieszy mnie Pani opinia. Mam nadzieję, że wiedza, którą podzieliłam się w trakcie spotkania projektowania kuchni zaprocentuje we współpracy z  klientami Tara Nieruchomości. Dzięki bogatej ofercie produktowej w Abler: płyty i fronty meblowe, blaty kuchenne, a także sprawdzone, wysokiej klasy okucia, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie zabudowy kuchni, i nie tylko.

 

Marlena Malok

Jazda Próbna Kuchni - projektantki

 

 

Wieloletnia praktyka i szereg wykonanych projektów, a także informacje zwrotne od naszych stolarzy i właścicieli nieruchomości, powiększają bazę, co ważne sprawdzonych w trakcie użytkowania wskazówek i rad, którymi dzielę się w czasie spotkań z klientami.

 

Agnieszka Nawacka

Jazda Próbna Kuchni projektantki

 

 

Dziękujemy za miłe słowa. Dbamy o dobrze wykonany projekt, jak również o to, by materiały potrzebne do wykonania zabudowy, jak najszybciej zostały dostarczone stolarzom, dzięki czemu Pani kuchnia była gotowa w tak krótkim czasie, od wykonania projektu.

 

Marlena Malok
Agnieszka Nawacka

Opinie -  Jazda Próbna Kuchni

 

 

Cieszy mnie fakt, że pomogłam podjąć decyzje, a wskazówki, o których mówiłam w trakcie spotkania, zostały wykorzystane w projekcie.

 

Agnieszka Nawacka

Opinie -  Jazda Próbna Kuchni

 

 

Bardzo często drobne wskazówki znacznie poprawiają codzienne użytkowanie kuchni. Pani Patrycjo, cieszę się, że pomogłam spojrzeć Pani na kuchnię szerzej, otwierając nowe perspektywy.

 

Marlena Malok

jazda próbna kuchni - opinie

 

 

Wspieram klienta w całym procesie projektowym, na który składa się wiele elementów, takich jak obliczenia, ustawienia mebli i wykonaniu rzutu zabudowy kuchennej. Jazda Próbna Kuchni umożliwia zobrazowanie kuchni na żywo w skali 1:1, zanim rzeczywiście zostanie wykonana przez stolarza, Tak jak Pani napisała "możliwość, aby zobaczyć, jak będzie wyglądała kuchnia" - to duże udogodnienie dla przyszłych użytkowników kuchni.

 

Marlena Malok

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi opiniami klientów na facebook-u.