Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe w ofercie sieci Abler to wykończeniowe listwy do podłóg najlepszych polskich producentów. Szeroka gama produktowa, różnorodność kolorów oraz materiałów bazowych, a także ciekawe wzornictwo sprawiają, że asortyment dopasować można do potrzeb każdego wnętrza. Listwy przypodłogowe Abler sprzedaje detalicznie i hurtowo w ośmiu miastach Polski. To Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Brodnica, Słupsk, Płock, Gdynia i Kalisz. Sprzedaż listew przypodłogowych możliwa jest również przez internet oraz z dostawą w całym kraju. 

Listwy przypodłogowe w sieci Abler to:

 • wysokie stany magazynowe
 • atrakcyjne ceny listew wykończeniowych
 • sprzedaż detaliczna i hurtowa
 • szeroka oferta - status autoryzowanego dystrybutora producentów. 

Szczegółowe informacje udzielane są przez pracowników działów handlowych. 

 

Rodzaje listew przypodłogowych

Producenci listew przypodłogowych dostępnych w Ablerze to:

 • SWISS KRONO
 • Cezar
 • Salag
 • FOGE
 • VOX.

Abler zapewnia sprzedaż wszystkich typów listwy przypodłogowej. To m.in. materiały wykonane z:

 • MDF
 • PCV.

Oferta handlowa obejmuje również kompletne akcesoria - m.in. łączniki, zakończenia i narożniki do listew przypodłogowych. 

Listwy przypodłogowe
listwy przypodłogowe swiss krono

Listwy przypodłogowe SWISS KRONO

Cokoły P85 Swiss Krono to nadzwyczaj estetyczne wykończenie podłogi. Listwy przypodłogowe tego typu mają 2,5 m długości i oparte są na płycie bazowej o grubości 16 mm. Świetnie maskują wszelkiego rodzaju przestrzenie tworząc wyraźną granicę pomiędzy ścianą a podłogą. Materiał wykonania doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które chcą, by listwy do podłogi były utrzymane w naturalnym stylu. Każdy cokół P85 Swiss Krono w pełni odpowiada kolorystyce paneli podłogowych tej renomowanej firmy. W efekcie, wybierając podłogi Swiss Krono można je uzupełnić od razu o idealne wykończenie, które czyni wyjątkowo ciekawy efekt podłogi harmonijnej wobec ściany. Łączenia w narożnikach wewnętrznych, zewnętrznych jak i na długości nie wymagają żadnych dodatkowych akcesoriów; montaż i demontaż są szybkie i intuicyjne.

Listwy wykończeniowe do paneli Swiss Krono:

 • Aurum (podkolekcje: Sound, Aroma, Vision, Senso, Gusto)
 • Ferrum (podkolekcje: Sigma, Kappa, Omega, Delta, Alfa)
 • Platinium (podkolekcje: King Size, Route des Vins, Massivum, Mars, Helio, Progress, Marine, Luna, Venus, Exclusive, Excellence, Terra, Blackpool).

Listwy przypodłogowe Cezar

Listwy wykończeniowe do podłóg z oferty Cezar to wyjątkowo szerokie zestawienie produktów. Ogromny wybór - wzorów, detali, rozwiązań. Połączenie to sprawia, że listwy Cezar należą do najpopularniejszych na polskim rynku. Listwy idealnie dostosowane są do koloru większości podłóg z oferty Abler - a zarazem wyjątkowo funkcjonalne i umożliwiające precyzyjne skrycie okablowania wzdłuż ścian. W efekcie powodują, że pomieszczenia zyskują własny, niepowtarzalny klimat. Dbałość i szczegóły i różnororność wariantów to największe zalety listwy Cezar. W salonach Abler oferujemy m.in. listwy przypodłogowe Cezar (PREMIUM, DUO, SLIM, Hi-Line, Elegance, MDF), zaślepki, łączniki i inne akcesoria do podłóg.

Oferta Cezar dostępna w Ablerze: listwy przypodłogowe (Premium, Slim, Hi Line, Hi Line Prestige, Super B, cokołowe alumuniowe, do malowania ), zaślepki, łączniki, narożniki, kanały kablowe, paski transparentne LED LINE i akcesoria.

Do pobrania
Listwy przypodłogowe Cezar - katalog
Listwy Cezar
Listwy Salag

Listwy przypodłogowe Salag

Salag to dynamicznie rozwijający się producent, którego listwy do podłóg stanowią prawdziwą ozdobnę wnętrz. Łączy nowoczesny design i wzornictwo z komfortem i funkcjonalnością. Dzięki gumowym końcówkom, listwy Salag doskonale zabezpieczają podłogi i dopasowują się do ściany. Listwy są łatwe w montażu i demontażu; dzięki unikalnemu rozwiązaniu technicznemu można wielokrotnie zakładać i zdejmować górną warstwę. Właśnie duże możliwości funkcjonalne sprawiają, że listwy przypodłogowe Salag cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów sieci sprzedaży Abler. Firma Salag produkuje m.in. listwy przypodłogowe, schodowe, progowe, do glazury i terakoty - wszystkie modele dostępne bezpośrednio lub na zamówienie w Ablerze. Oferta Salag dostępna w Ablerze: listwy przypodłogowe (LIMA, SIERRA, MDF, NG62, NG80, NGF56, SG56, SG47 ), zaślepki, łączniki, narożniki, kołki do szybkiego montażu, rozetki maskujące, listwy wykładzinowe i elastyczne listwy samoprzylepne.

Do pobrania
Listwy przypodłogowe Salag - katalog

Listwy przypodłogowe VOX

Wykończenia do podłóg z oferty VOX to bardzo duży wybór materiałów doskonale wpisujących się w najnowsze trendy wykończenia wnętrz. Listwy przypodłogowe Esquero Duo, Estilo, Izzi, Izzi Max, Flex, Magnum - jakąkolwiek kolekcję wybrać, profile Vox łączą estetykę z wygodą. Listwy wykończeniowe Vox to również różnorodne wymiary dostosowane do potrzeb odbiorców. Uwagę zwraca też ich naturalność odzwierciedlająca kolory i usłojenie. W niektórych wariantach listwy mają szerokie możliwości funkcjalne - m.in. możliwość odgięcia górnej części, co pozwala na swobodne malowanie i tapetowanie ściany. Oferta VOX dostępna w Ablerze: listwy przypodłogowe (ESPUMO, EVERA, ESTILO, IMPRESOR) i akcesoria.

Do pobrania
Listwy przypodłogowe VOX - katalog
Listwy VOX
Listwy Foge

Listwy przypodłogowe FOGE

FOGE produkuje listwy proste w montażu i doskonale zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Uwagę zwraca różnorodność typów - to zarówno listwy lakierowane jak i drewniane czy z okleiną. Sklepy i hurtownie Abler oferują listwy przypodłogowe FOGE w różnych wariantach wysokości. To m.in. bardzo popularne białe matowe listwy MDF świetnie komponujące się z wnętrzami nowoczesnymi i klasycznymi. Powierzchnia jest lakierowana. To, w połączeniu z trwałością sprawia, że listwy FOGE cieszą się dużym zainteresowaniem. Duży wybór pod względem wykończenia - od okleiny po lakier - powodują, że listwy przypodłogowe FOGE to rozwiązanie idealne dla mieszkań czy domów. Oferta FOGE dostępna w Ablerze: listwy przypodłogowe okleinowane, podkładowane, lakierowane, fornirowane, drewniane i akcesoria.

Do pobrania
Listwy przypodłogowe FOGE - katalog