Montaż drzwi i paneli

Abler zapewnia profesjonalny montaż paneli podłogowych, podłóg drewnianych oraz drzwi - wejściowych i wewnętrznych. Usługi obejmują produkty zakupione w salonach sieci Abler. Montaże drzwi i układanie podłóg realizowane są przez wyspecjalizowane ekipy, które przechodzą szkolenia produktowe - przekłada się to na najwyższą jakość wykonania. Zakup towarów w sieci Abler wraz z usługą montażową to również oszczędności. Połączenie sprzedaży wraz z wykonaniem pozwala znacząco obniżyć ceny dzięki stawce podatku VAT na poziomie 8- a nie 23 proc. VAT.

Remont mieszkania lub domu oznacza wyzwania już na każdym etapie prac. Abler wprowadził z tego powodu usługę, w ramach której zapewniamy montaż asortymentu zakupionego w naszej sieci sprzedaży. To m.in.:

  • podłogi - zarówno drewniane jak i panele podłogowe
  • listwy przypodłogowe wszystkich typów
  • drzwi - wejściowe, wewnętrzne, specjalistyczne

Usługi montażowe realizowane są przez podmioty współpracujące ściśle z Ablerem w ośmiu miastach Polski. Montaż możliwy jest zarówno w tych lokalizacjach (Toruń, Bydgoszcz, Brodnica, Inowrocław, Kalisz, Słupsk, Gdynia, Płock) jak i całych okolicznych regionach.
By uzyskać szczegółowe informacje, skorzystaj z podstrony Kontakt i ustal szczegóły z przedstawicielstwem terenowym sieci Abler.

Montaż paneli podłogowych

Układanie paneli lub montaż jakiegokolwiek innego typu podłogi wymaga przestrzegania wielu wytycznych znacznie wpływających na jakość tworzonego podłoża. Należy zwrócić uwagę m.in. na to, by oryginalne panele podłogowe były poddane minimum dwudniowej aklimatyzacji. Powinna odbywać się ona w warunkach pokojowych. Istotna jest temperatura - idealna to ok. 18 stopni Celsjusza - oraz wilgotność powietrza.

To teoretycznie detale, ale w olbrzymim stopniu wpływające na końcowy efekt modernizacji. Dzięki wsparciu fachowców Klienci Abler mogą być spokojni nie tylko o sferę wizualną, ale i efektywność nowej podłogi. Brak doświadczenia podczas montażu może skutkować dodatkowymi kosztami - producenci sugerują zlecenie prac ekspertom.

Podłoże, na którym nastąpi montaż paneli powinno być suche.

Przyjmuje się, iż wilgotność nie powinna przekraczać 2 proc. w przypadku posadzek cementownych oraz 0,4 - przy anhydrytowych. Priorytetem jest również to, by podłoże było stabilne oraz czyste.

Producenci paneli podłogowych oraz innych materiałów zalecają, by materiały wyjmować z opakować tuż przed zaplanowanym montażem - powszechnym błędem jest m.in. zbyt szybkie ich wyciągnięcie na zewnątrz, co może doprowadzić do odkształceń w przypadku materiałów słabszej jakości.
Abler zapewni profesjonalną usługę, w ramach której nasi pracownicy:

  • przygotują odpowiednie podłoże
  • idealnie położą panele podłogowe
  • zamontują listy przypodłogowe.

Wszystko to zawsze - tanio, szybko i skutecznie.

Montaż drzwi

Piękne drzwi potrafią zmienić każde wnętrze - wybór drzwi to jednak dopiero początek zmian. Montaż wymaga doświadczenia i precyzji ekspertów. Niezbędne jest dokładne wymierzenie idealnego otworu w ścianie, a także dobór ościeżnic, które zagwarantują solidne osadzenie w bryle budynku. Warto również przeanalizować, które lepsze rozwiązanie będzie lepsze - otwory wentylacyjne czy tzw. podcięcie.

Jak wygląda obsługa ze strony Abler w praktyce? Nasz montażysta - wykwalifikowany pracownik po odpowiednich szkoleniach - przyjeżdża na miejsce montażu. Robi to oczywiście jeszcze przed zakupem drzwi. Do niego należy dokładna analiza niezbędna do dobrego wyboru drzwi. Wszystkie dane przekazuje bezpośrednio sprzedawcy. Gdy drzwi wykonane przez producenta są gotowe, uzgadniamy z Klientem termin montażu.