Mopy i pady aplikujące

Mopy i pady oczyszczające są niezbędne do zachowania idealnego stanu podłogi. Dotyczy to zarówno specyfiki podłóg laminowanych jak i drewna czy LVT. Abler zapewnia sprzedaż specjalistycznych mopów i środków do pielęgnacji wszystkich typów podłoża. Produkty są dostępne w oddziałach sieci Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Inowrocławiu, Słupsku, Płocku, Kaliszu i Gdyni. Mopy, pady i środki czyszczące do podłóg zakupić można również przez internet i w ramach dostawy do klienta. 

Mopy BONA do podłóg

BONA to renomowany producent materiałów do czyszczenia podłóg. Abler, jako autoryzowany przedstawiciel tej marki zapewnia sprzedaż pełnego asortymentu BONA. To m.in.:

 

Mopy BONA do wszystkich typów podłóg drewnianych

Urządzenie, które doskonale czyści podłogi za zaledwie jednym ruchem. Posiada obrotową głowicę, która ułatwia dostęp w nawet trudno osiągalne miejsca. Ergonomiczna konstrukcja, wkład do napełniania, brak śladów po myciu i pad z mikrofibry przeznaczony do prania - wszystko to sprawia, że mop BONA jest idealny do konserwacji podłogi drewnianej, np. Barlinek.

 

Mopy BONA do podłóg ceramicznych i laminowanych

Podobnie jak w przypadku urządzenia do podłóg drewnianych, mop do pozostałych podłoży gwarantuje wysoką skuteczność oczyszczania. Może być używany nie tylko do paneli podłogowych, ale również linoleum, winylu, marmuru. Wpływa m.in. na jakość paneli podłogowych - perfekcyjne oczyszczanie pozwala wydobyć ich efektowną strukturę powierzchni.

 

Standardowe mopy BONA

To standardowy i powszechnie doceniany mop umożliwiający bezproblemowe manewrowanie dzięki głowicy obrotowej oraz uchwytowi teleskopowemu. Pasuje do wszystkich padów BONA i zapewnia precyzyjne oczyszczenie nawet najbardziej niedostępnych miejsc w rogach pomieszczeń. Uniwersalność zastosowania sprawia, że szczególnie w Skandynawii należy do bardzo popularnych rozwiązań dla domu.

 

Pady czyszczące do mopów BONA

Wykonane są mikrofibry, która przeznaczona jest do wielokrotnego użytkowania. Pady mocuje się na rzep do wszystkich mopów BONA - również urządzenia połączonego z dystrybutorem płynów. Pady czyszczące BONA skutecznie zbierają wilgoć i zanieczyszczenia pozostawiając doskonale czyste podłogi; co ważne: nie wiąże się to z żadnymi irytującymi śladami po czyszczeniu.

 

Pady aplikujące BONA

Struktura tych aplikatorów przeznaczona jest do nanoszenia środka konserwującego oraz preparatu do odświeżania podłóg drewnianych. Może być również używany do laminatów. Pad mocuje się do mopa na rzep.

 

Pady odkurzające BONA

Puszystość sprawia, że pady z mikrofibry idealnie zbierają z podłogi kurz i włosy; przygotowują panele do wytarcia ich na mokro. Pady odkurzające mają właściwości elektrostatyczne przez co zbierają wszelkie drobinki.

 

Inne środki czyszczące

Środki do czyszczenia podłóg: drewnianych, ceramicznych, laminowanych. Abler oferuje specjalistyczne płyny BONA - zarówno wkłady jak i uzupełniacze - których formuła sprawia, iż czyszczenie nie pozostawia osadów i doskonale chroni na lata każdy typ podłogi.

Do pobrania
Katalog produktów BONA