Panele podłogowe Krono Original

Podłogi Krono Original to laminaty o doskonale oddanej barwie i strukturze drewna. Producent podkreśla, iż podłogi Krono Original są niczym prawdziwe, twarde deski. Nie jest to opinia na wyrost. Panele podłogowe Krono Original stanowią alternatywę dla podłóg z prawdziwego drewna. Abler zapewnia sprzedaż podłóg Krono Original detalicznie i hurtowo. Podłogi dostępne są w oddziałach sieci w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Słupsku, Płocku, Kaliszu i Gdyni. Możliwy jest również zakup podłóg Krono Original z montażem, dzięki czemu podatek VAT to 8% a nie 23%. 

Krono Original to marka doceniana od lat za wytrzymałość, solidne wykonanie i interesującą kolorystykę. Panele opracowane przez Krono Original to naturalny i autentyczny wygląd o podkreślonych intensywnych kolorach i naturalnej strukturze powierzchni. Efekt drewna osiągany przez panele Krono Original sprawia, że w opinii ekspertów to doskonałe rozwiązanie do domów, mieszkań czy przestrzeni biurowych.

Panele Krono Original stanowią doskonałą równowagę pomiędzy nowoczesnością a tradycją, funkcjonalnością a estetyką. Zachowują bowiem wszelkie zalety jakie mają podłogi laminowane, ale jednocześnie świetnie oddają naturalność cechującą drewno. Krono Original to panele składające w 90 proc. właśnie z tego materiału. Projektanci firmy Kronospan postawili w tej kolekcji na wzornictwo; oferta Krono Original to zarówno różnorodne kolory - od jaskrawojasnych po ciemnobrązowe - jak i struktura: matowa oraz z połyskiem.

Podłogi laminowane Krono Original to przede wszystkim wyjątkowa jakość paneli. Na ich doskonałe właściwości techniczne składa się kilka czynników. To m.in.:

  • wytrzymałość na czynniki zewnętrzne - wg analiz producenta panele laminowane Krono Original mają pełną żywotność sięgającą do ok. 20 lat
  • specjalnie utwardzania zewnętrzna powłoka 
  • wodoodporność - płyta HDF posiada zintegrowaną warstwę ochronną
  • struktura drewna
  • szybkość montażu dzięki systemowi Twin Click i 1click2go
  • przewodzenie ciepła na ogrzewaniu podłogowym
  • powłoka antybakteryjna.
Do pobrania
Katalog podłóg Krono Original.pdf
Krono original