Podłogi drewniane

Podłogi drewniane oferowane przez Abler to deski podłogowe wiodących producentów z Polski oraz firm zagranicznych. Sprzedaż podłóg z drewna - hurtowo i detalicznie - prowadzona jest przez oddziały w Toruniu, Bydgoszczy, Brodnicy, Inowrocławiu, Płocku, Kaliszu, Słupsku i Gdyni. Abler, jako autoryzowany przedstawiciel producentów zapewnia również sprzedaż z dostawą w całym kraju. Firma oferuje również podłogi drewniane z montażem, który realizowany jest przez wyspecjalizowane ekipy autoryzowane i szkolone przez producentów. Zakup wraz z usługą to realne korzyści dla klientów - 8% a nie 23% podatku VAT

Oferta sieci Abler to podłogi drewniane:

  • ter Hurne
  • Barlinek
  • Dąbex
  • Chapel Parkett. 

 

Wybierając zakup w sieci Abler możesz liczyć na:

  • szeroką ofertę parkietów i wysokiej jakości desek podłogowych
  • dobór akcesoriów do podłóg z drewna (listwy, chemia do konserwacji)
  • usługi montażowe
  • atrakcyjne ceny podłóg drewnianych
  • szybką realizację zamówień
  • dostawę podłogi do domu lub mieszkania. 
podłoga ter Hürne

Podłogi drewniane ter Hürne

Niemiecki producent to marka znana od ponad półwiecza i powszechnie doceniana w Europie Zachodniej ze względu na doskonałej jakości podłogi klasy premium. Technologia wytwarzania desek i parkietów pod marką ter Hürne tkwi w dopracowaniu najmniejszych detali. To często produkty wytwarzane nie maszynowo, ale podczas specjalistycznej ręcznej obróbki pozwalającej wydobyć z podłogi drewnianej jeszcze większy efekt. Widać w tych produktach urozmaicone ślady sęków, drewno twardzielowe, wyraziste rysy podkreślające grę świateł czy drewno bielaste. Takie są np. cechy charakterystyczne podłóg z kolekcji Unique. To ręcznie strugane podłogi, w których lekko zaokrąglony nóż heblarki przesuwany był po produkcie minimalnym ruchem falistym. W efekcie ter Hürne uzyskało idealną powierzchnię o naturalnym charakterze i wyjątkowo przyjemną w dotyku.

Do pobrania
Katalog podłóg drewnianych ter Hürne

Podłogi drewniane Barlinek

Barlinek to marka od lat doceniana ze względu na jakość i efektowny wygląd każdej podłogi drewnianej. Oferta obejmuje m.in. deski podłogowe (tzw. deska barlinecka), parkiety z litego drewna czy inne materiały oparte całkowicie na naturalnych materiałach pozyskiwanych bezpośrednio przez spółkę Barlinek. Deski barlineckie to kilkadziesiąt wzorów podłogi, do której dobrać można wykończenia – np. listwy przypodłogowe. Produkty oferowane są w kilku wersjach: od olejowania utwardzonego przez lakierowanie – matowe, półmatowe czy na wysoki połysk. 

Do pobrania
Katalog podłóg drewnianych Barlinek
podłoga drewniana barlinek
podłoga drewniana dąbex

Podłogi drewniane Dąbex

Dąbex to renomowana polska wytwórnia parkietów z ponad półwieczną historią. Podłogi drewniane z oferty tego producenta to m.in. parkiety dwuwarstwowe, deski dwuwarstwowe, parkiety i deski lite, mozaiki czy tzw. jodła francuska. Produkty Dąbex cechuje wszechstronność i uniwersalność. Podłogi drewniane sprawdzają się nie tylko w standardowych warunkach, ale również we wnętrzach, gdzie zastosowane jest ogrzewanie podłogowe. Każda oferowana w sieci Abler kolekcja Dąbex daje możliwość ułożenia dowolnego wzoru tworzącego spójną całość. Uwagę zwraca różnorodność kolorystyczna poszczególnych wariantów podłóg drewnianych.

Do pobrania
Katalog podłóg drewnianych Dąbex

Podłogi Chapel Parket

Avance Floors to linia podłóg opracowana przez Chapel Parkiet. Uwagę zwraca szeroki wybór podłóg dębowych, które należą do produktów klasy premium. Parkiety Avance Floors tworzone są w oparciu o najwyższej jakości drewno, które wykańczane jest ręcznie. Składają się z kilku warstw litego drewna tworząc deski o grubości 15 lub 20 mm i dostosowane do systemów ogrzewania podłogowego. Możliwe jest również zamówienie podłogi wykonanej z litego drewna dębowego – nie składającego się z warstw, a bezpośrednio z całego materiału. Ten nie może być jednak używany przy ogrzewaniu podłogowym. Podłogi Avanve Floors oferowane są stacjonarnie wyłącznie w salonach Abler w Toruniu i Inowrocławiu.

Do pobrania
Katalog podłóg drewnianych Chapel Parket
podłoga drewniana Chapel Parket