Nowa wersja bieli na drzwiach POL-SKONE
Nowa wersja bieli na drzwiach POL-SKONE

POL-SKONE, producent szerokiej gamy drzwi dostępnych w sklepach i hurtowniach Abler, inwestuje w park technologiczny. Efekt to nowa wersja kolorystyczna bieli.

Końca dobiega kolejna inwestycja POL-SKONE w park maszynowy i infrastrukturę technologiczną. Dzięki temu w fabryce w Lublinie rozpoczyna się uruchomienie produkcji na nowych liniach malarskich. Jak informuje POL-SKONE, umożliwią one wprowadzenie nowego systemu malowania ekologicznymi farbami na skrzydłach i ościeżnicach drzwiowych w kolorze białym RAL 9003.

W pierwszym etapie w wersji RAL 9003 produkowane będą modele drzwi:

  • CAMBIO
  • SIMPLE
  • SUBLIME
  • NORTE

Zmiany obejmują również ościeżnice powiązane z tymi modelami. W związku z nowościami technologicznymi, POL-SKONE informuje, że standardowy kolor biały dla modeli drzwi CAMBIO, SUBLIME i SIMPLE zmieni się z dotychczasowego (000 biały NCS s05000-N) na nowy kolor 001 biały RAL 9003.
Zmiana standardowego koloru będzie skuteczna dla wszystkich zamówień złożonych od dnia 11 grudnia 2017 r.
Uruchomienie nowej linii produkcyjnej POLSKONE zapewnia możliwość skrócenia terminu produkcji dla modeli drzwi CAMBIO, SIMPLE, SUBLIME, NORTE wraz z ościeżnicami do 5 tygodni.

09.01.2018

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022