Promocja Blum - Zawiasy
Promocja Blum - Zawiasy

Jak zapewnić porządek, bezpieczne przechowywanie, transport narzędzi i akcesoriów?

Jednym ze sposobów jest zaopatrzenie się w skrzynkę narzędziową - systainer od Festool. Dzięki niezwykle wytrzymałym i odpornym na uderzenia skrzynkom narzędziowym wszystkie narzędzia można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce, dodatkowo chroniąc je przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Różne przegródki i wyjmowane pojemniki w systainerze zapewniają przejrzystą przestrzeń do przechowywania wyposażenia i materiałów eksploatacyjnych. Modułowa konstrukcja pozwala układać systainery w stosy i je łączyć. Systainery są niezastąpione w warsztacie, podczas transportu w samochodzie i na placu budowy.

 

Jeśli potrzebujesz mieć sprzęt zawsze ze sobą, skorzystaj z promocji Blum i Festool.

  • Kup 250 kpl. zawiasów CLIP top BLUMOTION 110° Blum i odbierz Systainer SYS3 ORG M89 22 x ESB Festool za 1 zł netto
  • Kup 500 kpl. zawiasów CLIP 100° Blum i odbierz Systainer COMBI 3 Festool za 1 zł netto

 

To może Cię zainteresować

 

06.09.2023

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022