Abler Bydgoszcz

Abler w Bydgoszczy to podłogi, drzwi, blaty kuchenne, płyty meblowe, okucia oraz pozostały asortyment wyposażenia wnętrz. Sklep oraz hurtownia znajdują się przy ul. Łęczyckiej 8. Abler Bydgoszcz zapewnia sprzedaż detaliczną i hurtową wszystkich produktów. Bydgoski oddział Ablera oferuje także szereg usług świadczonych dla klientów. To m.in. transport towarów, cięcie płyt meblowych i blatów na wymiar oraz projektowanie kuchni i wnętrz. 

Adres:
ul. Łęczycka 8, 85-737 Bydgoszcz;

Godz. otwarcia:
poniedziałek-piątek 8-17, sobota: 8-14

Dział detaliczny:

661 430 167

Dział hurtowy:

797 302 012

Zamówienia z dostawą:

509 358 761

E-mail: bydgoszcz@abler.pl

FB  YT  IG

Podłogi i drzwi - Bydgoszcz

Sklep i hurtownia Abler zapewniają kompleksową sprzedaż materiałów do wyposażenia wnętrz. Oferta obejmuje m.in.:

 • podłogi: panele podłogowe, podłogi drewniane, podłogi winylowe LVT
 • akcesoria do podłóg - podkłady
 • listwy wykończeniowe: przypodłogowe, progowe, przyblatowe
 • drzwi: wewnętrzne (pokojowe), zewnętrzne (antywłamaniowe), specjalistyczne, przeciwpożarowe, techniczne
 • drzwi przesuwne
 • okucia meblowe (klamki, uchwyty meblowe, gałki do mebli)
 • materiały wykończeniowe (panele ścienne, sztukateria)
 • wyposażenie kuchni (systemy segregacji odpadków, zlewozmywaki, armatura)
 • urządzenia i środki do konserwacji podłóg (płyny, nabłyszczacze, materiały czyszczące panele).

Szczegółową ofertę przedstawiają pracownicy działu handlowego Ablera Bydgoszcz przy ul. Łęczyckiej 8. 

 

Sprzedaż ratalna w salonach Abler


Wszystkie produkty dostępne w sieci sprzedaży Abler można zakupić w ramach sprzedaży ratalnej. Abler Sp. z o.o. współpracuje w tym zakresie z Santander Consumer Bank SA. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć m.in. na:

 • atrakcyjne warunki finansowania – możliwość ustalenia wysokości rat
 • dogodny okres kredytowania – nawet do 50 miesięcy
 • wygodę – umowa oraz formalności realizowane są na miejscu w sklepach sieci Abler. 

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy działów handlowych salonów Abler. 

Oferta: podłogi, drzwi, okucia meblowe
Abler Bydgoszcz

Płyty meblowe i blaty kuchenne

Abler zapewnia kompleksowe zestawienie produktów do tworzenia wysokiej jakości mebli. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową wszystkich materiałów meblarskich wykorzystywanych przez duże zakłady produkcyjne czy niewielkie podmioty stolarskie oraz majsterkowiczów. To m.in.:

 • płyty meblowe (laminowane, akrylowe, niezapalne, MDF, SWISSCDF, sklejki, wiórowe)
 • blaty kuchenne
 • płyty budowlane - płyty OSB, płyty wiórowe i inne fronty meblowe - fronty drewniane i akrylowe
 • zawiasy, podnośniki, systemy szuflad i inne okucia meblowe
 • obrzeża meblowe.

Sklep i hurtownia Abler Bydgoszcz zapewniają również sprzedaż wszystkich specjalistycznych narzędzi montażowych i przeznaczonych do obróbki drewna oraz innych materiałów.

Najlepsi producenci

Abler w Bydgoszczy, jako przedstawiciel wiodących producentów na rynku zapewnia sprzedaż materiałów liderów branży. To m.in.:

 • podłogi: SWISS KRONO, Kaindl, ter Hurne, Barlinek, Dąbex, Chapel Parkett
 • drzwi: Porta, DRE, Invado, POL-SKONE
 • listwy przypodłogowe: SWISS KRONO, Cezar, Salag
 • płyty meblowe i blaty do kuchni: SWISS KRONO
 • okucia meblowe: Blum, Nomet, Gamet
 • elektronarzędzia: Festool, Makita.

Sklep i hurtownia Abler w Bydgoszczy to:

 • wysokie stany magazynowe i szybka realizacja zamówień na większość produktów
 • dostępność towarów "od ręki"
 • próbki i wzorniki produktowe – również z możliwością wypożyczenia dla Klientów.
Przedstawiciel wiodących producentów
Usługi w Bydgoszczy i regionie

Abler w Bydgoszczy zapewnia szeroki zakres usług skierowanych zarówno do klientów detalicznych oraz hurtowych. Obejmują one zarówno same miasto jak i okolice w całym regionie - szczegółowy zakres oraz ceny przedstawia dział handlowy. 

Montaże podłóg i drzwi
Montaże podłóg i drzwi

Układanie podłóg drewnianych czy montaż paneli podłogowych realizowany jest w Bydgoszczy oraz całym regionie. Usługi montażowe realizowane są przez wyspecjalizowane ekipy mające za sobą certyfikowane szkolenia producentów. Efekt to precyzyjny i idealnie przeprowadzone położenie podłogi lub zamontowanie drzwi zgodnie z założeniami technicznymi i pełną gwarancją. 

Usługi montażowe realizowane przez Abler Bydgoszcz to również wyraźne oszczędności dla klientów. Ceny towarów zakupionych pod kątem montażu - podłogi, drzwi, elementów wykończeniowych - objęte są podatkiem VAT na poziomie 8%, a nie 23%. Dodatkowo klienci mogą korzystać z czasowych promocji - np. montażu podłogi za 1 zł/m2

Usługi stolarskie
Usługi stolarskie

Abler Bydgoszcz - korzystając z nowoczesnego zaplecza technicznego i wysokiej jakości pił, okleiniarek oraz innych urządzeń - zapewnia szeroki zakres usług. To m.in. cięcie materiałów - płyt meblowych czy blatów kuchennych - na wymiar, nawierty, okleinowanie obrzeży meblowych i inne. Zapewniamy również rozkrój płyt meblowych przez internet poprzez system eRozrys. Prace stolarskie wykonywane na zamówienie naszych Klientów detalicznych i hurtowych. Usługi realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego. To m.in. okleiniarka HOMAG Brandt Ambition 1440FC, pilarka formatowa REMA Fx3, piła panelowa Schelling FH4. Możliwości okleiniarki, którą dysponuje Abler Bydgoszcz (m.in. wstępne frezowanie, zarabianie naroży) powodują, że dany element gotowy jest do montażu bez konieczności dodatkowej obróbki. Nowoczesna technologia piły panelowej zapewnia natomiast nadzwyczaj precyzyjne cięcia z zachowaniem kątów - wszystko to przy błyskawicznej realizacji zleceń.

transport abler
Transport towaru

Abler Bydgoszcz zapewnia usługi transportowe - dowóz towarów zakupionych w oddziale sieci oraz salonie. Transport w atrakcyjnej cenie obejmuje wszystkie produkty: podłogi, drzwi, płyty meblowe, blaty kuchenne i inne materiały. Dowóz odbywa się bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta. Usługi transportowe zakupionych towarów w większości przypadków odbywają się przy wykorzystaniu własnej floty samochodowej sieci Abler; w niektórych przypadkach zapewniane są dzięki wsparciu wyselekcjonowanych firm kurierskich. 

projektowanie kuchni bydgoszcz
Bezpłatne projektowanie kuchni

Klienci z Bydgoszczy - ze względu na bliskość obu miast i łatwy dojazd - mogą skorzystać z bezpłatnej usługi świadczonej w oddziale Ablera w Toruniu. To Jazda Próbna Kuchni - całkowicie bezpłatne konsultacje przeprowadzane w siedzibie firmy. Wyspecjalizowana projektantka wnętrz zapewnia w Toruniu pełną obsługę w zakresie projektu i wizualizacji kuchni – nowej lub remontowanej. Po konsultacjach, wraz z właścicielami testuje ustawienie i funkcjonalność nowej kuchni w pomieszczeniu, które stanowi odwzorowanie oryginalnego – zarówno pod względem metrażu jak i ulokowania przyłączy. Dzięki mobilnym meblom kuchennym można przetestować ustawienie mebli oraz wygodę ich użytkowania. Konsultacje kończą się przygotowaniem projektu zabudowy oraz wizualizacji nowej kuchni. Jazda Próbna w Toruniu jest usługą, którą Abler świadczy gratis. Zapisy na bezpłatne projektowanie kuchni przyjmowane są pod nr tel. 601 308 851.