Systemy segregacji odpadów

Systemy segregacji odpadów - kosze na odpadki - IMA to idealny sposób na czystość i estetykę w każdym wnętrzu. Szwedzka firma jest od kilkudziesięciu lat uznanym producentem najwyższej jakości systemów składowania odpadów. Kosze IMA doskonale znane są m.in. w zachodniej Europie. Abler, jako autoryzowany przedstawiciel IMA w Polsce, zapewnia sprzedaż detaliczną i hurtową wszystkich produktów tej marki. Ofertę handlową zapewniają oddziały Abler w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Słupsku, Płocku, Kaliszu i Gdyni. Możliwa jest również dostawa produktów IMA do odbiorców w całym kraju. 

Specjaliści IMA zajmujący się projektowaniem i ogólną funkcjonalnością autorskich rozwiązań twierdzą, że m.in. kosze stanowią prawdziwą rewolucję na rynku segregowania odpadów. Koniec z chaosem; śmieci utrzymywane są w czystości i - co szczególnie ważne - mają zapewniony obieg powietrza w przypadku odpadów organicznych. Kosze używane w systemach IMA do segregacji śmieci przygotowane są w kilku wariantach wykończenia kolorystycznego (biel/ srebro/ szarość) oraz dostosowane do różnego wymiaru szerokości szuflad. Dzięki temu mogą być używane w każdym typie kuchni; skutecznie rozwiążą problem z prawidłową segregacją śmieci.

 

kosz na odpadki ima

Systemy segregacji odpadków IMA

Kosze CUBE Original

System do składowania domowych odpadów, który jest podstawową ofertą IMA w Polsce. Uwagę zwraca staranne wykończenie doskonale wpisujące się w trendy nowoczesnych i estetycznych kuchni opartych m.in. na stylu znanym ze Skandynawii. Kosze na śmieci CUBE Original mogą zostać dopasowane zarówno do drewnianych jak i metalowych szuflad. Montowane są na spodzie w łatwy i szybki sposób. CUBE Original przeznaczone są do szuflad o szerokości 400-900 mm. Do wyboru jest szarosrebrne lub białe wykończenie. Linia CUBE Original 600 to objętość 38,8 l; większa - CUBE Original 800 - zapewnia 53,8 l.

Kosze CUBE Basic

To rozwiązanie ekonomiczne i tańsze od linii Original; ograniczono w nim kilka funkcjonalności wpływających na cenę. Pod względem technicznym spełnia jednak wszystkie wymagania jakościowe założone przez IMA. CUBE Basic pasuje zarówno do szuflad drewnianych jak i metalowych. Montowany jest na spodzie szuflady i jest łatwy w montażu.
Kosze CUBE Basic są przeznaczone do szuflad o wymiarze 300-900 mm. Ograniczone są do koloru szaro-srebrnego.