70. urodziny pracowniczki działu sprzedaży Ablera w Toruniu
Teresa Drążkowska

Wiek to tylko liczba - tak można komentować historię p. Teresy, jednego z filarów oddziału sieci Abler w Toruń. Swoje 70 urodziny świętowała nie jako emerytka, ale aktywna i energiczna - jak zawsze! - specjalistka ds. sprzedaży, dla której oferta materiałów do wnętrz nie ma tajemnic. 
P. Teresa jest z Ablerem od jego początków. Pamięta czasy 1997 r., gdy firma nie była 8-oddziałowym przedsiębiorstwem należącym do największych w kraju w swojej branży, a małym punktem sprzedaży raczkującym na biznesowej mapie Polski. W piątek świętowała w towarzystwie zarządu, administracji i pracowników toruńskiego oddziału swoje 70. urodziny. Nie brak było życzeń niezmiennej energii i zaangażowania - p. Teresa pokazuje bowiem, że w tym wieku nadal można do pracy przyjeżdżać rowerem, a nawet odnaleźć się w niełatwych realiach nowego oprogramowania do księgowania.
Jubilatce życzymy jeszcze raz samych dobrych dni oraz niezmiennych sił witalnych - oczywiście w Ablerze.

19.04.2022

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022