70. urodziny pracowniczki działu sprzedaży Ablera w Toruniu
Teresa Drążkowska

Wiek to tylko liczba - tak można komentować historię p. Teresy, jednego z filarów oddziału sieci Abler w Toruń. Swoje 70 urodziny świętowała nie jako emerytka, ale aktywna i energiczna - jak zawsze! - specjalistka ds. sprzedaży, dla której oferta materiałów do wnętrz nie ma tajemnic. 
P. Teresa jest z Ablerem od jego początków. Pamięta czasy 1997 r., gdy firma nie była 8-oddziałowym przedsiębiorstwem należącym do największych w kraju w swojej branży, a małym punktem sprzedaży raczkującym na biznesowej mapie Polski. W piątek świętowała w towarzystwie zarządu, administracji i pracowników toruńskiego oddziału swoje 70. urodziny. Nie brak było życzeń niezmiennej energii i zaangażowania - p. Teresa pokazuje bowiem, że w tym wieku nadal można do pracy przyjeżdżać rowerem, a nawet odnaleźć się w niełatwych realiach nowego oprogramowania do księgowania.
Jubilatce życzymy jeszcze raz samych dobrych dni oraz niezmiennych sił witalnych - oczywiście w Ablerze.

19.04.2022

Pozostałe

abler gdańsk

Abler Gdańsk - taki będzie nowy oddział w Trójmieście

Abler Gdańsk na Kowalach będzie nowym oddziałem na rosnącej mapie sieci handlowej spółki. Jego budowa rozpocznie się w 2023 r.
06.12.2022
Abler 25-lecie - uroczysta gala

Gala 25-lecia sieci Abler - galeria zdjęć z CKK Jordanki

20.10.2022 r. sieć Abler świętowała w toruńskim CKK Jordanki imprezę z okazji 25-lecia spółki. Były wspomnienia, podsumowania, chwila wzruszeń, przedstawienie planów na przyszłość. Oto jak prezentowała się gala Ablera w multimedialnym skrócie. 
21.11.2022
Podłoga Hywood terHürne

Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych - podłoga Hywood

Kto lubi drewno we wnętrzach, ten pokocha Hywood. To podłoga hybrydowa z prawdziwego drewna – na wskroś. Niezwykłe jest to, że drewno w podłodze Hywood jest ekstremalnie wytrzymałe.
21.10.2022