70. urodziny pracowniczki działu sprzedaży Ablera w Toruniu
Teresa Drążkowska

Wiek to tylko liczba - tak można komentować historię p. Teresy, jednego z filarów oddziału sieci Abler w Toruń. Swoje 70 urodziny świętowała nie jako emerytka, ale aktywna i energiczna - jak zawsze! - specjalistka ds. sprzedaży, dla której oferta materiałów do wnętrz nie ma tajemnic. 
P. Teresa jest z Ablerem od jego początków. Pamięta czasy 1997 r., gdy firma nie była 8-oddziałowym przedsiębiorstwem należącym do największych w kraju w swojej branży, a małym punktem sprzedaży raczkującym na biznesowej mapie Polski. W piątek świętowała w towarzystwie zarządu, administracji i pracowników toruńskiego oddziału swoje 70. urodziny. Nie brak było życzeń niezmiennej energii i zaangażowania - p. Teresa pokazuje bowiem, że w tym wieku nadal można do pracy przyjeżdżać rowerem, a nawet odnaleźć się w niełatwych realiach nowego oprogramowania do księgowania.
Jubilatce życzymy jeszcze raz samych dobrych dni oraz niezmiennych sił witalnych - oczywiście w Ablerze.

19.04.2022

Pozostałe

Okucia włoskiej marki SIGE

Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.  
10.07.2023
Egger - nowości w Ablerze

Egger - nowości w Ablerze

Nowe dekory, nowe możliwości projektowe!   Od 1 lipca poszerzamy ofertę płyt meblowych i blatów kuchennych o dekory marki Egger.
01.07.2023
NOWOŚĆ! 38 dekorów płyt SWISS KRONO

Dzień Otwarty SWISS KRONO

SWISS KRONO oferuje szeroki wybór wzorów i kolorów, które z pewnością zaspokoją różnorodne gusta i style. Niezależnie od tego, czy preferujesz naturalny wygląd drewna, nowoczesne wzory czy bardziej klasyczne, eleganckie odcienie - każdy znajdzie tu coś dla siebie.
02.06.2023