Okucia włoskiej marki SIGE
Okucia włoskiej marki SIGE

Wysokiej jakości okucia włoskiej marki SIGE już dostępne w salonach Abler.

 

Produkty z serii PRO LINE, w której znaleźć można kosze cargo, nerki, a także wysuwane półki, ułatwiają dostęp do zawartości szafek. Zamiast schylać się czy sięgać w ich zakamarki, okucia SIGE pozwalają bez zbędnego wysiłku wyjąć potrzebne w danej chwili akcesoria lub produkty spożywcze. A mnogość rozwiązań i konfiguracji zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Systemy PRO LINE znajdą zastosowanie w każdych warunkach szafce dolnej, górnej lub w narożniku. Pozwolą maksymalnie wykorzystać przestrzeń, co w szczególności docenią właściciele małych mieszkań, dysponującymi kuchniami niewielkich rozmiarów.

Okucia SIGE wykorzystane w zabudowie kuchennej, z pewnością uprzyjemnią codzienne przygotowywanie posiłków.

 

 

To może Cię zainteresować

10.07.2023
Do pobrania
Katalog SIGE - okucia PRO LINE

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022