Paweł Przedpełski w Abler Toruń
Paweł Przedpełski w Abler Toruń

Żużel to w Toruniu sport, który ekscytuje tysiące kibiców od dziesiątek lat. Paweł Przedpełski to jeden z liderów żużlowego For Nature Solutions Sp. z o.o. Klub Sportowy Toruń - trzeciej drużyny minionego sezonu w Polsce. Wybierając materiały do swojej nieruchomości pod Toruniem zdecydował się na Abler w Toruniu - tak wyglądał jego przyjazd do naszego salonu przy ul. Grudziądzkiej 177A. 


Przedpełski na torze pędzi wyjątkowo szybko, ale w Ablerze z wyborem się nie spieszył - to efekt szerokiej oferty salonu, w którym znaleźć można podłogi, drzwi, okucia meblowe, różnorodne płyty meblowe, fronty oraz elementy dekoracyjne. 


Żużlowiec toruńskiego klubu miał okazję ocenić ponadprzeciętną jakość okuć Blum Polska. Sprawdził również, jak duże możliwości daje Jazda Próbna Kuchni - symulacja ustawień realnej kuchni 1:1 prowadzona na pierwszym piętrze toruńskiego oddziału Abler. 


Z planowaniem kuchni ściśle wiąże się między innymi wybór blatów kuchennych, z oferty chociażby firmy EGGER, którymi zainteresował się Paweł Przedpełski. Egger to również szeroka gama płyt meblowych, dostępna w salonach Abler.


Do swojego domu Przedpełski wybrał podłogi z oferty Abler. Miał okazję sprawdzić m.in. laminowane - proponowane przez SWISS KRONO oraz drewniane i winylowe, z zestawienia ter Hürne.


W Ablerze Przedpełski wybrał również drzwi; w ofercie salonu dostępne są wszystkie skrzydła m.in. Porta, Pol-Skone, DRE, Invado, Barański DRZWI, Mikea i KMT.


Oto, jak wyglądały zakupy Pawła Przedpełskiego w Ablerze. Chcesz iść jego śladem i w jednym salonie w Toruniu wybrać wszystko co niezbędne do domu? Wybierz Abler przy Grudziądzkiej 177A. 


Pawłowi Przedpełskiemu podczas wizyty w salonie Abler towarzyszył z aparatem Andrzej Czechowicz z Foto Studio Wrzosy. 

20.10.2023

Pozostałe

platforma B2B

Nowość dla firm - platforma handlowa Abler

Platforma handlowa B2B to nowe rozwiązanie sieci Abler - prowadząc firmę, przez internet zakupisz wszystkie produkty online, w trybie 24/h. To także szereg korzyści użytkowych dla przedsiębiorców - m.in. obejmujących wykorzystanie bazy danych produktowych. 
24.05.2024
Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022