Jazda Próbna Kuchni ze znakiem "Made in Toruń"
 Jazda Próbna Kuchni ze znakiem "Made in Toruń"

Konsultacje projektowe realizowane w siedzibie Ablera zyskały uznanie Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu. Jazda Próbna Kuchni otrzymała znak "Made in Toruń" - rekomendację dla najciekawszych produktów i usług realizowanych w tym mieście.

Jazda Próbna Kuchni to nowatorska i w pełni bezpłatna usługa, która w regionie dostępna jest jedynie w toruńskim oddziale sieci sprzedaży Abler. Stanowi oryginalną formę połączonych konsultacji, testów i ostatecznego projektowania zabudowy kuchennej.
Jazda Próbna Kuchni rozpoczyna się od spotkania z doradcą projektowym Ablera; ten poznaje możliwości i oczekiwania właściciela nieruchomości wobec kuchni. Wywiad dotyczy m.in. metrażu pomieszczenia, ulokowania w nim poszczególnych przyłączy, a także założeń inwestora. Po konsultacjach nadchodzi czas na testy w siedzibie Ablera. Dzięki szerokiemu zestawieniu mobilnych odpowiedników mebli kuchennych - od szafek po substytut lodówki - zostaje odwzorowany układ obecnej lub planowanej kuchni. Uzyskany efekt odpowiada dokładnie wnętrzu realnemu: układ odwzorowuje metraż, położenie drzwi i okien czy też przyłączy. To pozwala na weryfikację ustawienia pod kątem funkcjonalności i wygody, co pozwala wychwycić potencjalne mankamenty jeszcze na etapie ustawień. Całość kończy się przygotowaniem przez Abler projektu i wizualizacji kuchni.

Zapisy na Jazdę Próbną Kuchni realizowane są pod nr tel. 601 308 851.
Możliwości Jazdy Próbnej wykorzystać można zarówno w przypadku kuchni nowych jak i remontowanych. W Toruniu testy w siedzibie Ablera odbywają się od czterech lat. Co roku z Jazdy Próbnej Kuchni korzysta ok. 250 osób. Usługa jest w pełni bezpłatna - korzystający z niej goście mają również okazję zapoznać się z asortymentem Ablera. To m.in. szerokie zestawienie podłóg i drzwi, blatów kuchennych, płyt meblowych oraz okuć, a także akcesoriów do wnętrz.

Zobacz więcej informacji o Jeździe Próbnej Kuchni w Toruniu

Czym jest znak "Made in Toruń"

Projekt realizowany przez Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu ma na celu prezentację najlepszych toruńskich produktów i usług, wspieranie rozwoju firm związanych z regionem oraz upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie. Według regulaminu, znakiem jakości posługiwać mogą się firmy mające w ofercie produkty i usługi o najwyższej jakości, a także zapewniać lub wytwarzać czy też sprzedawać je na terenie Torunia. Łukasz Szarszewski, dyrektor Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu mówi o akcji "Made in Toruń": - Znak ma być symbolem promującym toruńskich przedsiębiorców. Chodzi o to, by wysłać sygnał, że lokalne firmy są solidnym kontrahentem, a ich produkty odznaczają się najwyższa jakością. "Made in Toruń" to renoma potwierdzona niezależną oceną Kapituły Konkursowej i zaufaniem konsumentów.
Znaku nie można kupić - prawo do posługiwania się nim można zdobyć wyłącznie decyzją kapituły.

15.09.2021

Pozostałe

Jak zamontować panele podłogowe?

Jak właściwie zamontować panele podłogowe?

Wysokiej jakości panele podłogowe i właściwy ich montaż to zadowolenie klienta na długi czas. Często drobne wady podłoża, na której mają być położone panele podłogowe, mają wpływ na późniejszą eksploatację podłogi.
28.06.2022
Panele ścienne BE.YOND ecoWall Swiss Krono

Ekologiczne panele ścienne BE.YOND ecoWALL od Swiss Krono

BE.YOND ecoWALL - różnorodne style paneli ściennych Swiss Krono światowy producent wysokiej jakości paneli podłogowych, tym razem zaprezentował panele, które pokrywają ściany i są istotnym elementem wystroju wnętrza.
06.06.2022
Zyskaj podwójnie z Ablerem

Zyskaj z Ablerem - aktualizacja programu

Przedstawiciele firm, którzy dokonują zakupów w salonach Abler, mogą korzystać z szeregu profitów, które dla nich przygotowaliśmy. Jednym z nich jest program „Zyskaj podwójnie z Ablerem”.
23.05.2022